İndirim Fırsatı: 100 Adet Şezlong Minderi Ve Üzeri Alımlarda %10 Ekstra İndirim

Hakkımızda

 Firmamız 2007 yılında kurulmuş olup; Ankara'da bahçe mobilyaları imalatı ve toptan satışı konusunda faaliyet göstermek ile birlikte. minder ve çeşitli tekstile yönelik toptan siparişlere, yüksek kapasite ile kaliteli,ucuz ve kısa zamanda cevap verebilmekte ve üretimini sağlayabilmektedir.


    Faaliyet alanımız özellikle turizm sektörü olup; otel,rezidance, apart - butik otel,tatil köyleri ve beach gibi turizm işletmelerine hizmet vermekle birlikte, aquapark, cafe, restaurant,yazlık mekanlar , bahçeler, sauna,spa,spor merkezleri,ana okulu ve kreşlere,ev ve balkonlar için, çeşitli minderler üretmektedir.Gelişen Türkiye ile birlikte. özellikle son zamanlarda çeşitli sektörlere özel minderler imal edilmektedir. 


    Ayrıca internet kafe salonlarına ve playstation oyun salonlarına minder ve koltuk üretimi yapmaktadır.Yine son yıllarda kentleşme ile birlikte hızla çoğalan spor yaşam merkezlerine, kreş & ana okullarına , minder üretimi yapmaktadır. 


Turizm sektörünün bulunduğu yerlere hizmet vermenin ötesinde kargo hizmeti ile, uzak yerlere ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz..


    Brg Minder modayı ve kaliteyi en iyi sekilde birleştirerek,ürünlerini en uygun fiyatlarla, kaliteden ödün vermeden müşterilerine ulastırır.Kaliteli ürün,sorunsuz üretim ve kusursuz hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine amaç edinmiştir.


    Brg Minder, kaliteli üretimin yanisira konusunda uzman, şirket ile bütünleşmiş, müsteri odaklı çalışan bir işgücünün varlığı ile kendini müşterilerine en iyi hizmeti vermeye inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir.